Neler Yaparız

Hem Türkiye'de Hemde Yakın Avrupaya olmak üzere,  üretim ve endüstriyel sektörlere kapsamlı endüstriyel kurulum , fabrika taşıma , makine montaj, demontaj , paketleme ve endüstriyel temizlik hizmetleri veriyoruz.

Birincil işimiz, anahtar teslim komple endüstriyel tesislerin, proje yönetimi dahil makine kurulum ve makine taşınması hizmetleridir. Bu yelpaze, mevcut şantiye dahilinde basit makinelerin taşınmasından büyük çapta fabrika ve üretim hatlarının bir yerden bir başka yere  taşınmasına kadar genişletilebilir. 

Makine hizmetlerimize ilaveten, çeşitli makine destek hizmetleri sunmada onur duyduğumuz bir mirasa sahibiz. Bu yelpazede  kaldırma , yürütme  ve vinç kiralama taahhütlerinden , akülü makaslı, eklemli platform ve forklift kiralama belirli bir amaca yönelik ağır sanayi tesisleri kiralama taahhüdüne kadar genişlemektedir.

Tüm imkan ve hizmetlerimiz, müşterilerimiz adına en büyük ve en kompleks makine tesisat kontratlarını örgütleyebilen, planlayabilen ve yürütebilen komple proje yönetimiyle birlikte sunulmaktadır.

Firmamız 2010 yılında Bursa’da akülü platform, makaslı platform ve eklemli platform kiralama ile faaliyetlerine başlamıştır , makine montajı ve demontajı, uluslararası standartlarda makine paketleme sektorunde de lider konuma gelmiştir. İVS ENDÜSTRİYEL HİZMETLER  bilgili ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin alep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak tamamen müşteri odaklı kurumsal bir yapı şeklinde günümüze taşınmıştır. Zaman içinde gelişen teknolojiyi takip ederek makine parkını ve personelini bu doğrultuda yenilemiştir.

İşçi sağlığı ve güvenliği kriterlerinin yanı sıra, depolama ve lojistik faaliyetlerinin artması ve sektöre yansıması ile sepetli personel yükselticileri, makaslı platformlar ve eklemli platform gereksinimi ve ihtiyacını karşılayabilmek adına; müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızı kendinden yürüyüşlü makaslı platform ve eklemli platformlardan oluşan bir makine parkını genişleterek sektörde bugün ki yerini edinmiştir.

 

İVS LTD ŞTİ Bursa'da tüm sanayi bölgelerine   makaslı kendinden yürüyüşlü platformlar, eklemli platformlar ve sepetli vinçlerle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.
İVS ENDÜSTRİYEL HİZMETLER olarak hedefimiz müşterilerimizin arzularına en hızlı şekilde cevap vermek, sektördeki en son yenilikleri takip ederek makine parkını genişletmektir.

 

Fabrika Montajı Fabrika demontaji Fabrika taşıması makine ekipman yükleme

vinç ve kaldırma ekipmanları Özel İmalat Üretimler Ahşap Palet Üretimi

Makine Montaj Sandık Açma Sandıklama Paketleme Sabitleme Endüstriyel Temizlik

Makine Taşıma Makine Demontaj Makine montaj Makine taşıma & endüstriyel taşınma

Elektrik & mekanik hizmetler Kontrol sistemleri

Sözleşmeli kaldırıcı & vınç kiralama Ağır taşıma Araç kiralama

Endüstriyel kurulum makine tasarımı ve imalatı bakım hizmeti

borulama hizmeti

İvs Endüstriyel Hizmetler

Kalite Yönetim Sistemi

İvs Endüstriyel Hizmetler

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi

İvs Endüstriyel Hizmetler

Occupational Helalth-Certificate

İvs Endüstriyel Hizmetler

Quality Management - Certificate

İvs Endüstriyel Hizmetler

Kalite Yönetim Sistemi İç Tetikçi Eğitimi

İvs Endüstriyel Hizmetler

Kalite Yönetim Sistemi İç Tetikçi Eğitimi

İvs Endüstriyel Hizmetler

İvs Endüstriyel Hizmetler - Marka Tescil Belgesi