Kurulum İşlemleriniz;

İvs Endüstriyel Hizmetler; tesis içi, tesisler arası,şehirler arası veya uluslararası olmak üzere tüm lokasyonları içine alan hizmet anlayışı ile her türlü aksiyona iyileştirme yönünde profesyonel aksiyonlar sunmaktadır.

Makine montaj ve demontaj işlemleri, yeni makine ve hat kurulumlarında deneyimli kadrosu ile yüksek performans sağlayan projere imza atmaya devam ediyor. Ülkemizde, bu alanda hizmet veren çok sayıda firma bulunmaktadır, bu nedenle müşterilemizle eksiksiz hizmet sunmak için yurtdışında aynı sektörde ileri gelen firmalar ile bilgi alışverişileri sayesinde her geçen gün yenilikçiliğe ve öğrenmeye açık olan kadromuz yaptığı işlerdeki global yapısını defalarca ortaya koymuştur. Ayrıca, taşıma veya kurulum süreçlerindeki müşterilerimiz ile birlikte yaptığımız planlamalar sayesinde her iki tarafın ortak karar aldığı proje işleyiş programları adeta karşılıklı anlaşmanın temel direği haline gelmiştir.

Genellikle demondaj ve paketleme işlemleri sırasında kullanılan markalamalar olası karışıklılıkları önlemede önemli rol oynamaktadır. 

Özverinin ön planda olduğu kalite hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ekiplerimiz sahada alınan aksiyona uygun programlar dahlinde sistematik olarak çalışırlar. Her ekipte ihtiyaca göre en az 1 personel elektrik teknikeri ve 1 kişi forklift operatörü olarak bulunur. Ekibin geri kalanı mekanikerlerden oluşur.

Çalışma yapılan alanlarda iş güvenliği her daim hat safhada tutulmaktadır.

Genellikle demontaj ve paketleme işlemleri sırasında kullanılan markalamalar olası karışıklıkları önlemede önemli rol oynamaktadır.

Makinelerin sökümü sırasında makinelerin içinde yağ ve su kalıntıları olabilmekte ve bu kalıntılar makineye sızabilmektedir. Bu gibi durumları önlemek için demontaj gerçekleştirildikten sonra açıkta kalan boru çıkışları naylon torbalar ile kaplanmaktadır.

Makineler hat kurulumu yapılacak alanın projesine bağlı kalınarak doğru ekipmanlar ile mühendislerimiz ve supervisorlar tarafından hazırlanan makine kurulum programına göre alana getirilmeye başlanır.

Hattın kurulumu devam ederken süreci hızlandırmak ve hata oranını en aza indirmek amacı ile hat genelinde periyodik olarak kontroller yapılmaktadır.

Projenin start-up sürecine ve tüm performans test sonuçları alınana kadar ekiplerimiz tüm desteği sağlayarak üretimdeki verimliliği artırılması yönünde büyük gayret ve özveri ile sürece olan katkıları devam ettirmektedir. Hat üretime başladıktan sonra, ekibimizden kaynaklanan bir aksaklık durumuna kurulumu yapan ekibimiz problemin çözümü ve giderilmesi konusunda kesintisiz destek sağlamaktadır.