Makine ve Tesislerin Taşınması Montaj ve Demontajı İşlemleri

İVS Endüstriyel Hizmetler, tesis içi veya binalar arası, şehirler arası ve uluslar arası olmak üzere tüm lokasyonları içine alan hizmet anlayışıyla,her türlü aksiyona iyileştirme yönünde profesyonel çözüm önerileri sunmaktadır. Makine demontaj ve montaj işlemleri, yeni makine ve hat kurulumlarında deneyimli kadrosu ile yüksek performans sağlayan çalışmalara imza atmaya devam ediyor. 

  • Komple demontaj ( Makine ve tesislerin sökülmesi )  
  • Makinelerin paketlenmesi ve ambalajlanması  
  • Belirlenen yere transferi  
  • Makinelerin boşaltılması  
  • Toplanıp montajının yapılması  
  • İstek ve ihtiyaç halinde tadilatı 
  • Kullanılabilir duruma getirmek 
  • Tam ve eksiksiz belgelendirme 

Makine ve tesislerin taşınması Demontaj - Montaj 

İVS Endüstriyel Hizmetler, tesis içi veya binalar arası, şehirler arası ve uluslar arası olmak üzere tüm lokasyonları içine alan hizmet anlayışıyla,her türlü aksiyona iyileştirme yönünde profesyonel çözüm önerileri sunmaktadır. Makine demontaj ve montaj işlemleri, yeni makine ve hat kurulumlarında deneyimli kadrosu ile yüksek performans sağlayan çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Ülkemizde, bu alanda hizmet veren çok sayıda firma bulunmamaktadır, bu nedenle müşterilerimize eksiksiz hizmet sunmak için yurtdışında aynı sektörde ileri gelen firmalar ile bilgi alışverişleri sayesinde her geçen gün yenilikçiliğe ve öğrenmeye açık olan kadromuz yaptığı işlerdeki global yapısını defalarca ortaya koymuştur. Ayrıca, taşıma veya kurulum süreçlerinde müşterilerimiz ile birlikte yaptığımız planlamalar sayesinde her iki tarafın ortak karar aldığı proje işleyiş programları adeta karşılıklı anlaşmanın temel direği haline gelmiştir.          Özverinin ön planda olduğu kaliteli hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. 
Ekiplerimiz sahada  alınan aksiyona uygun programlar yapar. Her ekip de ihtiyaca göre en az 1 kişi elektrik teknikeri ve forklift operatörü bulunur. Ekibin geri kalanı mekaniker lerden oluşur. 
Genellikle demondaj ve paketleme işlemleri sırasında kullanılan markalamalar olası karışıklılıkları önlemede önemli rol oynamaktadır

Makinelerin sökümü sırasında makinelerin içinde yağ veya su kalıntıları olabilmekte ve bu kalıntılar makineye sızabilmektedir . Bu gibi durumları önlemek için demontaj gerçekleştikten sonra açıkta kalan boru çıkışları naylon torbalar ile kapatılmaktadır. 

Makineler hat kurulumu yapılacak alanın projesine bağlı kalınarak doğru ekipmanlar ile, mühendislerimiz ve supervisorlar tarafından hazırlanan makine kurulum  programına göre alana getirilmeye başlanır. 

Hattın kurulumu devam ederken süreci hızlandırmak ve hata oranını en aza indirmek amacı ile hat genelinde periyodik olarak kontroller yapılmaktadır. 

Projenin start-up sürecine ve tüm performans test sonuçları alınana kadar ekiplerimiz tüm desteği sağlayarak üretimdeki verimliliğin artırılması yönünde büyük gayret ve özveri ile sürece olan katkılarını devam ettirmektedir. Makine ve tesislerin taşınması (Demontaj-Montaj) Hat üretime başladıktan sonra, ekibimizden kaynaklanan bir aksaklık durumunda, kurulumu yapan ekibimiz problemin çözümü ve giderilmesi konusunda kesintisiz destek sağlamaktadır.