Endüstriyel Paketleme Hizmetlerimizi Tanıttığımız Yeni Web Sitemizi Ziyaret Etmek için Tıklayınız.
 

Her Projeniz Ayrı Bir Paketleme Konseptine İhtiyaç Duyar.

Sizinle birlikte çalışarak makinelerinize taşınma sırasında  gelebilecek zararları HPE STANDARTLARINA uygun paketleme yaparak asgariye indiririz ve teknik rehberlik sağlayarak makine nakliyesinde  mümkün olduğunca yardım ederiz.

Yurtiçi ve yurtdışına işletme içindeki makinelerin HPE (HOLZPACKMİTTEL PALETTEN EXPORT VERPACKUNG) standartlarına uygun olarak paketleme ve ambalajlama hizmetidir.

Tarafımızdan imal edilen paletlerde, ısıl işlemli ve IPPC mühürlü kalas ve kontrplaklar makine ve teçhizatlarınız güvenle nakliye ediyoruz

Temel hizmetlerimizden biri olarak tüm Türkiye'de ve Avrupada genel olarak uluslar arası olarak paketleme ihtiyaçlarınızda yardımcı olabiliriz.

Nitekim şu ana kadar  1000 fazla makine paketleme projesi gerçekleştirdik. 

Geçmişte bunun gibi birçok  proje gerçekleştirdik ve mühendis ekibimiz ve proje yöneticilerimiz daima bilgi ve deneyimlerini müşteriyle memnuniyetle paylaşmaktan yanadır.

Paketleme ve ambalaj ihtiyaçlarınızla ilgili daha fazla bilgi ve tavsiye için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Makinenin nakliye koşullarına göre paketlenmesi

Bu indikatör, düşme ve aşırı sarsıntıdan etkilenebilecek, ambalaj ve ambalajsız taşınması ve nakledilmesi gerekli, bilgisayar, elektronik araçlar, telsizler, aviyonik cihazlar, kalibrasyon için taşınan özel cihazlar gibi hassas, pahalı ve özel cihazların gerekli özen ve itinanın gösterilmemesi sebebi ile düşmesi veya yanlış nakliye (aşırı sarsıntılı taşıma) sonucunda meydana gelebilecek hasarları tespit etmek ve önlemek amacı ile kullanılır.

İndikatör, hassasiyet derecesine göre 5 ayrı renkte kendinden yapışacak şeklinde hazırlanmıştır. Seçimi malzemenin hassasiyetine ve duyarlılığına göre yapılır. Malzemenin veya ambalajın görünen yerine yapıştırılan indikatördeki beyaz renkli tüpün renginin KIRMIZI'ya dönmesi malzemenin düşürüldüğünü veya uygun taşınmadığını gösterir. İndikatör normal yol koşullarından nem ve sıcaktan etkilenmez. İndikatörün ömrü yapıştırıldıktan sonra tüpün beyaz rengi değişmediği sürece iki senedir. 

DARBE İNDİKATÖRLERİNİN RENKLERİ SARI (PN:L-65) : 25 C'LİK darbe gösterir. MOR (PN:L-55) : 37 G'LİK darbe gösterir. KIRMIZI (PN:47) : 50 G'LİK darbe gösterir. PORTAKAL (PN:35) : 75 G'LİK darbe gösterir. YEŞİL (PN:L-3O) : 100 G'LİK darbe gösterir. 

Endüstriyel Paketleme Hizmetlerimizi Tanıttığımız Yeni Web Sitemizi Ziyaret Etmek için Tıklayınız.